Sparta - Karviná 1:3 (video). Demolici favorita řídil Wágner | iSport.cz

SESTŘIH: Sparta - Karviná 1:3. Demolici favorita řídil dvougólový Wágner

720p360p
Sparta - Karviná: Studená Strakova sprcha pokračuje, Guba zvyšuje na 2:0!
Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal
Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout

Fotbalisté pražské Sparty vyhořeli v domácím střetnutí 29. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém podlehli předposlední Karviné 1:3. Hosty nasměroval za senzačním vítězstvím už ve 4. minutě Tomáš Wágner. Ještě do poločasu přidal druhou trefu hostů Dávid Guba a po přestávce zvýšil vedení znovu Wágner. Letenští korigovali až v závěru, když se parádně trefil Martin Hašek.

Domácí: 89. M. Hašek

Hosté: 4. Wágner, 25. Guba, 54. Wágner

Domácí: Nita – Chipciu, Costa (C), Radaković, Matěj Hanousek – Moberg Karlsson, M. Frýdek (58. M. Hašek), Sáček, Ćivić (63. Zahustel) – Hložek, Drchal.

Hosté: Pastornický – Čolić, Rundić, Krivák, Záhumenský – Ba Loua (90+1. Jan Moravec), Smrž, Budínský, Lingr (86. Bukata), Guba (65. Letić) – Wágner (C).

Domácí: Heča, Zahustel, Plechatý, Hašek, Vácha, Cabadaj, Hájek

Hosté: Berkovec, Moravec, Letić, Faško, Galuška, Suchan, Bukata

Domácí: Sáček

Marek – Vlček, Poživil

Generali Arena, Praha-Letná

10 425 diváků

V základní sestavě Sparty chyběl potrestaný Kanga, kvůli zdravotním problémům z obvyklé sestavy vypadli i Tetteh, Štetina a Plavšič, na lavičce zůstal Zahustel.

Podle jarních výsledků to měla být pro Pražany snadná záležitost, ale už od první minuty se ukazovalo, že Letenští bez tvůrce hry nemají převahu ve středové řadě a Karviná toho umně hned od úvodu využívala. Už ve čtvrté minutě zazmatkovala domácí defenziva a zkušený Wágner toho využil hlavou k vedoucímu gólu.

SESTŘIH: Sparta - Karviná 1:3. Straka při návratu na Letnou řídil šokující výhru!
1080p 720p 360p

Ani inkasovaná branka nepostavila sparťany na nohy. Naopak se začali bát každé přihrávky, záložní řada nefungovala a obvyklí náhradníci nedokázali dát hře jasný směr. Statistické údaje sice byly vyrovnané, ale herně se mnohem lépe jevili hosté. Ve 25. minutě se po centru dostal ke střele Guba a předposlední tým ligy vedl na Letné o dva góly.

Krátce po přestávce byla Sparta blízko snížení. Drchalova střela z těžkého úhlu se odrazila od tyče k osamocenému Hložkovi, jenže ten tlačil míč přes val bránících hráčů nahoru a nastřelil pouze břevno.

Domácí dál předváděli špatný výkon a na jejich hlavy se snášel hromový pískot fanoušků. Vzápětí přišel i třetí inkasovaný gól: Lingr měl v 54. minutě dostatek času vystřelit z hranice šestnáctky a míč vyražený Nitou uklidil do sítě Wágner.

Sparťané se trápili a hosté měli i další šance. Až v posledních 20 minutách přišly i možnosti Pražanů, ale v těch největších Hložek s Drchalem opět selhali. Zápas končil hromovým skandováním "Ščasný ven" a také ironickým děkováním letenskému trenérovi. Výsledek pak už pouze v 89. minutě korigoval krásnou trefou z 20 metrů střídající Hašek.

Klíčové momenty utkání

Sparta - Karviná: Hašek výstavní ranou vymetl šibenici a snižuje na 1:3!
720p 360p

Sparta - Karviná: Absolutní zmar domácích! Jen obří minela Letiče nepřinesla čtvrtý zásah
720p 360p

Sparta - Karviná: Drchal sám před bránou Karviné, ale tutovku neproměnil!
720p 360p

Sparta - Karviná: Velká šance Radakoviče, po Karlssonově centru ale hlavičkoval vedle
720p 360p

Sparta - Karviná: Hložek napálil Krivákovu ruku, ani po zásahu videa ale domácí nekopou penaltu!
Video patří k placenému obsahu

Sparta - Karviná: Pastornický se vytáhl s parádním zákrokem proti Zahustelově pokusu!
720p 360p

Sparta - Karviná: Znovu husto před Nitou! Lingrův i Letičův centr málem propadly do brány
720p 360p

Sparta - Karviná: Balon po Čoličově centru skákal na brankové čáře domácích!

Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY