Experti favorizují v pohárovém derby domácí Slavii | iSport.cz
23. dubna 2019 • 13:36

Experti favorizují v pohárovém derby domácí Slavii

Tomáš Souček a jeho oslava gólu na 1:0 v derby se Spartou
TOP VIDEA
5 OTÁZEK před čtvrtfinále: Bude Vrána v sestavě? Jak zastavit Kahuna s Draisaitlem? 5 OTÁZEK před čtvrtfinále: Bude Vrána v sestavě? Jak zastavit Kahuna s Draisaitlem?
LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka? LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V pohárové Evropě sice experti a řada tipérů fotbalistům Slavie v konfrontaci s Chelsea nevěřila, když jde ale o vyhecované a prestižní souboje se Spartou, je všechno jinak. Plných 94 procent tipérů totiž věří před semifinále domácího poháru právě mužstvu z Edenu. Na jeho výhru lze u Chance sázet v kurzu 1,67:1. „Vypadá to jednoznačně. Slavia je sice v jednom kole, ale většinou jede na vlně skvělých výkonů,“ souhlasí s názorem většiny Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.I další důvody prý hrají pro Slavii. „Mluví pro ni domácí hřiště, kde ji proti tradičnímu rivalovi poženou fanoušci,“ míní Světlíková.

Sparťanští fanoušci se podle ní možná trochu utěšíují, že po porážce ve Zlíně nebude v ideálním rozpoložení, jenže to Letenští po domácím krachu s Karvinou rovněž ne. „Sparta má mizernou sezonu, zisk poháru pro ni je hnacím motorem, jak dát alespoň nějakou náplast na sezonu.“

Témata:  fotbal, pohár, slavie, sparta
 
Články odjinud


Články odjinud