Olomouc posílí obránce Kerbr. Stopku na Kypru vystavila operace zad | iSport.cz
Michal Kvasnica
18. června 2019 • 09:19

Olomouc posílí obránce Kerbr. Stopku na Kypru vystavila operace zad

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | Na pondělním začátku přípravy trenér Sigmy Radoslav Látal znovu zopakoval, že pokud má jeho kádr někdo posílit, budou to jen osvědčená jména s jasnou ambicí na základní sestavu. To by se mělo brzy potvrdit, protože podle informací iSport.cz je Olomouc blízko získání leváka Milana Kerbra, jenž skončil v kyperském Limassolu.Levý obránce, střední záložník a útočník, to jsou pozice, které by Sigma ráda posílila.

„Chtěli bychom přivést dva až tři hráče, vytipované je máme, věřím, že vybereme dobře a budou opravdovými posilami. Celý minulý týden jsme na tom pracovali, teď se to rozběhne,“ potvrdil včera intenzivní jednání kouč Radoslav Látal, byť nikoho raději záměrně nejmenoval.

Prvním nováčkem v jeho kádru by se měl stát zkušený levý obránce Milan Kerbr, jenž i kvůli problémům se zády a následné operaci předčasně ukončil své angažmá v Apollonu Limassol. Právě zdravotní prohlídka je podle informací iSport.cz jedinou možnou komplikací v Kerbrově přestupu na Hanou. Jinak je vše dohodnuto.

Pokud vše klapne, kapitán Michal Vepřek dostane na levé straně obrany výraznou konkurenci. Kerbr totiž před odchodem do zahraničí patřil k nejlepším ligovým hráčům na této pozici, v ročníku 2017/18, kdy si připsal 5 gólů a 4 asistence, se dokonce nahlas mluvilo o reprezentační pozvánce.

Zajímavostí je, že Kerbrův otec Milan patřil v 90. letech mezi ústřední postavy slavné „brücknerovské“ éry, kdy si Olomoučtí udělali vynikající jméno v Evropě. S národním týmem zažil i úspěšné stříbrné EURO 96 v Anglii.

Nyní na jeho odkaz na Andrově stadionu naváže syn, jemuž bude v září 30 let.

Bývalý liberecký zadák Milan Kerbr posílí Olomouc
Bývalý liberecký zadák Milan Kerbr posílí Olomouc

Liberec - Jablonec: Kerbr má hattrick! Prostřelil Bártu a Liberec vede 4:1

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz


Články odjinud


Články odjinud