Škoda: Dominovali jsme celý zápas. Neuznaný gól? Jsem zvyklý | iSport.cz
16. srpna 2019 • 20:59

Škoda: Dominovali jsme celý zápas. Neuznaný gól? Jsem zvyklý

Autor: krm
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7

Naskočil až na poslední čtvrthodinu, na hřišti byl ale okamžitě hodně cítit. Milan Škoda (33) při jasném vítězství Slavie v Českých Budějovicích (3:0) vstřelil gól, další mu sudí Julínek po konzultaci s videorozhodčím odvolal. „Celý zápas jsme byli dominantní,“ chválil zkušený útočník výkon ligového lídra, který minimálně do soboty má na čele tabulky už šest bodů k dobru.

Do hry jste se dostal až ke konci, jak si zvykáte na novou roli žolíka?
„Byl to můj druhý zápas, vytíženost pořád není nějak extra velká. Ale jsem rád, že jsem nastoupil aspoň na těch pár minut.“

Hned jste dal gól. Poroste sebevědomí?
„Každý gól pomůže. A jsem rád, že jsem klukům pomohl k vyššímu vítězství.“

Vysvětloval vám rozhodčí, proč neuznal druhou trefu?
„Já nejdřív vůbec nevěděl, co se řeší. Šel jsem se zeptat a prý šlo o to, jestli byl balon někde za lajnou. Tak jsem si hned říkal, že to neuznají, jsem na to zvyklej (usměje se).

Přes velký tlak jste se nejdřív dlouho nemohli prosadit, nebyla na spoluhráčích cítit nervozita?
„Vždycky je lepší, když vedeme už o poločase, pak se hraje mnohem lépe. Ale dneska jsme byli celý zápas dominantní. I první půle byla skvělá, jen se nám nepodařilo dát gól. Ty však přišly ve druhé půli.“

SESTŘIH: České Budějovice - Slavia 0:3. Pražané rozhodli po pauze, pálil i Stanciu

Byla to dobrá generálka na Kluž?
„Skvělá. Ale to bude úplně jiný zápas.“

Můžete si do něj něco vzít z duelu v Budějovicích?
„Hráli jsme dobře, takže sebevědomí bude samozřejmě větší. Kdyby se nám to tady nepovedlo, možná bychom to měli v hlavách. Ale tenhle výkon byl pozitivní, pomůže nám do dalších utkání.“

Nebyli jste v kabině zklamaní, že pro předkolo Ligy mistrů nakonec nevyšel Celtic?
„Na jednu stranu jsme se na něj určitě těšili. Atmosféra a historie – to by byla přidaná hodnota. Nejdřív jsem si říkal, že to mezi Celtikem a Kluží bude vyrovnaný souboj. Když jsem pak dvojzápas viděl, Celtic byl o něco silnější, ale nepostoupil. Uvidíme. I boj s Kluží pro nás bude hrozně těžký.“

Domácí:

Hosté: 48. Stanciu, 76. Olayinka, 84. Milan Škoda

Domácí: Staněk – Čolić, L. Havel, P. Novák, Kladrubský (C) (79. Helešic) – Čavoš (70. Táborský), Javorek – Schranz, Provod, Mršić (61. Brandner) – Ledecký.

Hosté: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Zelený – T. Souček (C) – Masopust (65. Van Buren), Stanciu (78. Traoré), Hušbauer, Olayinka – Júsuf Hilál (76. Milan Škoda).

16. Příbram 20 3 4 13 15:36 13

České Budějovice - Slavia: Škoda trkl hlavou míč šikovně k tyči, jeho trefa ale neplatí!
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

České Budějovice - Slavia: To mohl být gól měsíce! Hušbauer ale utěšenou střelou trefil břevno

České Budějovice - Slavia: Střídající Škoda zkušeně hlavou zavěsil, je hotovo, 0:3

České Budějovice - Slavia: Olayinka pohotově poslal míč k tyči, 0:2

České Budějovice - Slavia: Stanciu využil volného prostoru a napřáhl k parádní pumelici, Staněk neměl nárok, 0:1

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava