Sparta - Baník: Kdo má triko, je z Opavy! Fanoušci Ostravy pochodovali na Letnou | iSport.cz
18. srpna 2019 • 13:20

Kdo má triko, je z Opavy! Fanoušci Baníku pochodovali na Letnou

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský
SESTŘIH: Liberec - Sparta 8:7 v prodloužení. Po nádherném obratu rozhodl hattrickem Birner SESTŘIH: Liberec - Sparta 8:7 v prodloužení. Po nádherném obratu rozhodl hattrickem Birner
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šlágr 6. kola mezi pražskou Spartou a Baníkem Ostrava začne už v 15 hodin, hlavní město ale zažilo jeho atmosféru ještě o něco dřív. Fanoušci ostravského klubu se na zápas s tradičním rivalem vypravili speciálním vlakem a vyrazili na pochod z nádraží Praha - Holešovice až k Generali Areně. Cestu "chacharů" na Letnou jsme sledovali ONLINE.AKTUALIZOVAT STRÁNKU>>>

13:15 Fanoušci se pomalu blíží na Letnou. Pochod proběhl bez jediného problému. Podle počtu fanoušků hostí v konvoji i u stadionu nás dnes čeká skvělá atmosféra! 

Fanoušci Baníku míří na Spartu

13:11 Pochod potkal první fanoušky Sparty. Proběhlo par pokřiků, ale policie má vše pod kontrolou. 

13:04 Pochod se blíží ke stadionu. Atmosféra trochu uvadla, Baníkovci zřejmě šetří hlasivky na zápas. 

12:44 Fanoušci se na chvilku zastavili, chtěli si sundat trika. Obnažení doplnili pokřikem “Kdo je v tričku, je z Opavy.” Tím pádem musely do půl těla i fanynky.

12:37 Baníkovci vytasili z repertoáru pokřiky na soupeře, dokonce vzdali hold svému spřátelenému klubu z Polska z Katowic. Na konvoj fanoušků dohlíží kolem stovky policistů, nechybí težkooděnci i psí doprovod. 

Fanoušci Baníku Ostrava dorazili na holešovické nádraží, jdou pochod na Spartu

12:32 Pochod se rozešel směrem na stadion. Pochodu vládne bílá barva. Účast je velmi slušná, podle prvních odhadů jde o jeden z nejpočetnějších pochodů Baníkovců za poslední sezony.

12:23 Fanoušci Baníku jsou v Praze. Z vlaku vystoupili ve výborné náladě, po celém nádraží v Holešovicích se rozlehají jejich pokřiky.

12:00 Vlak s fanoušky Baníku by měl brzy dorazit na holešovické nádraží.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud