3. listopadu 2019 • 16:30

SESTŘIH: Liberec - Příbram 3:2. Hostující Kodr pálil na obou stranách

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Liberce zvítězili v 15. kole první ligy nad Příbramí 3:2. Domácí v úvodním dějství vedli 2:0 po gólech Petara Musy a Tomáše Malinského, tři minuty před pauzou snížil Marek Kodr, ale stejný hráč si dal ve 66. minutě vlastní branku. V závěru už jen snížil Soufiane Dramé.

Slovan po druhé ligové výhře za sebou poskočil na osmé místo tabulky, Příbram naopak prohrála i sedmý venkovní zápas v této sezoně nejvyšší soutěže a je třináctá.

Liberec začal aktivněji a v polovině úvodního dějství otevřel skóre. Na Potočného centr z levé strany si naběhl Musa a z voleje míč usměrnil do sítě. Chorvatský útočník se gólově prosadil ve třetím soutěžním zápase po sobě, v minulém kole dvěma brankami zařídil výhru 3:1 v Mladé Boleslavi.

Slovan pokračoval v náporu. Balutu ještě vychytal gólman Kočí, ale ve 32. minutě už domácí podruhé slavili. Po Balutově kolmici udělal Malinský kličku brankáři a ve skluzu dotlačil míč do sítě.

SESTŘIH: Liberec - Příbram 3:2. Musa se krásně trefil i proti Středočechům

Příbram na konci první půle přidala a tři minuty před pauzou snížila. Na Zemanův rohový kop si naskočil Kodr a hlavou překonal Nguyena. Příbramský obránce se dočkal druhé ligové trefy.

V druhé půli mohl zvýšit Potočný, ale jeho tečovanou střelu srazila obrana hostů na roh. Domácí se dočkali pojistky až v 66. minutě, kdy si po Breiteho centru dal Kodr pod tlakem nabíhajícího Musy vlastní gól.

Snížit mohl Zeman, ale po kličce Nguyenovi trefil jen boční síť. Na druhé straně vychytal Kočí střídajícího Peška a poté zneškodnil i Potočného hlavičku. V 90. minutě ranou z dálky k tyči snížil Dramé, ale na vyrovnaní už hostům nezbyl čas.

Domácí: 24. Musa, 32. Malinský, 66. Kodr (vl.)

Hosté: 42. Kodr, 90. Dramé

Domácí: Nguyen – Mikula (C), Kačaraba, Karafiát, Hybš – Oscar, Mara – Malinský (65. Pešek), A. Baluta (62. Breite), Potočný – Musa (87. Kuchta).

Hosté: Kočí – Nový, Kodr, Šimek, Cmiljanović – Alvir (31. Michal Škoda), Soldát (65. Stuparevič), Dramé, Jan Rezek (C), Ma. Zeman (78. Kříž) – Polidar.

2914 diváků

Liberec - Příbram: Dramé obral o míč Hybše a střelou zpoza šestnáctky snížil na 2:3

Liberec - Příbram: Kočí vychytal pokus Peška

Liberec - Příbram: Zeman měl po chybě Mikuly obrovskou šanci snížit
Video patří k placenému obsahu iSportu
Odemknout video

Liberec - Příbram: Kodr si ve snaze zachránit situaci srazil míč do vlastní brány, 3:1

Liberec - Příbram: Potočný to zkusil z voleje, jeho střela ale byla sražena jedním z příbramských hráčů

Liberec - Příbram: Kodr hlavičkoval po centru Zemana přesně a snížil, 2:1

Liberec - Příbram: Baluta poslal nabídku Malinskému, který i přes snahu Kodra míč do sítě dostal 2:0

Liberec - Příbram: Baluta mohl navýšit skóre, výborný zákrok však vytáhl Kočí

Liberec - Příbram: Potočného centr našel volného Musu, který nádherně zakončil 1:0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905