Sparta - Jihlava 5:0. Jasná výhra Pražanů, Tetteh vstřelil hattrick

Autor: iSport.cz
0
Zůstaň, jaký jsi... Řepku hráči žerou, bude výborný trenér, předpovídá Páník
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…

Sparta jednoznačně zvládla svůj druhý zápas v zimní přípravě, když na Strahově porazila Jihlavu 5:0. Hattrick ve druhém poločase vstřelil Benjamin Tetteh, o další góly se hned v úvodu utkání postarali Libor Kozák s Georgesem Mandjeckem.

Sparta otevřela skóre už ve třetí minutě, kdy se ranou pod břevno prosadil Kozák. Pět minut nato domácí zvýšili po rohovém kopu a Mandjeckově hlavičce. Po přestávce byl hlavní postavou Tetteh, který nejprve proměnil penaltu a poté v závěru dvěma zásahy v rozmezí pěti minut završil hattrick.

Sparta navázala na úvodní přípravnou výhru 1:0 nad Českými Budějovicemi. Pražany nyní v sobotu čeká poslední domácí duel s Ústím nad Labem, poté čtvrtý tým prvoligové tabulky zamíří na soustředění do Španělska.

SESTŘIH: Sparta - Jihlava 5:0. Tetteh si připsal hattrick, zářil Fortelný

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905