iSport podcast: Proč to Brno bude mít v lize těžké? Šla Opava covidu naproti? | iSport.cz
27. července 2020 • 18:30

iSport podcast: Proč to Brno bude mít v lize těžké? Šla Opava covidu naproti?

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brno se po nedohrání sezony stalo osmnáctým týmem FORTUNA:LIGY a po dvou letech v podpalubí se vrací mezi elitu. Co přinese tým Miloslava Machálka do nejvyšší soutěže a proč to v ní nebude mít jednoduché? Dokázal se restartovat a očistit ve druhé lize a proč klub dlouhodobě nenaplňuje svůj obrovský potenciál? A roste s postupem do první ligy vyšší pravděpodobnost, že by Zbrojovka mohla konečně zanedlouho hrát na novém stadionu?V novém díle iSport podcastu se ale podíváme i do Opavy, která musela jít kvůli pozitivně testovanému hráči do karantény, a sezona tak kvůli tomu nebyla dokončena. Je férový dojem, který sdílela i značná část fotbalové veřejnosti, a sice že Slezané neudělali dostatek proti rozšíření nákazy, nebo mu snad šli vstříc? A oddaluje se tak jen neodvratitelné, tedy pád do druhé ligy, k němuž Opava neměla daleko, anebo se v klubu blýská na lepší časy?

Nejen tomu, ale třeba i šancím Slovácka a Zlína do další sezony, a celé řadě dalších témat se věnuje nový iSport podcastu s redaktorem deníku Sport Michalem Koštuříkem. Moderuje Martin Vait.

Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty a ve všech podcastových aplikacích včetně Apple Podcasts nebo Spotify, jako i na YouTube kanále deníku Sport.  

Partnerem tohoto dílu iSport podcastu je internetový obchod Mobil Pohotovost, který najdete na stránce mp.cz. Pusťte si celý díl ve zvuku a využijte speciální nabídku pouze pro posluchače iSport podcastu!

0:00 Šla Opava koronaviru naproti? Blýská se v klubu na lepší časy?
13:27 Může Slovácko v příští sezoně jít ještě výš? Jak si sedá staronová spolupráce Zlína s Páníkem?
23:16 Proč to bude mít Brno v lize těžké a neumí naplnit potenciál? Co stadion?

Ševčík králem ligových trávníků, žezlo převzal po Součkovi. Má na zahraničí?

ANKETA: Má si Sparta Kangu nechat nebo pustit gabonského kouzelníka k vodě?

Vstoupit do diskuse
0
1.kolo
Články odjinud


Články odjinud