Sparta - Horn 4:0. Gólový debut pro Součka, trefil se i Havelka

Autor: ČTK, apr
7
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté pražské Sparty na soustředění v Rakousku porazili domácí druholigový Horn 4:0 a vyhráli i třetí zápas letní přípravy. Gól při své premiéře vstřelil záložník Filip Souček.

Spartu poslal do vedení v 26. minutě Adam Karabec, v závěru první půle zvýšil Filip Havelka po akci Jana Fortelného. Po změně stran přidali Pražané další dvě branky. V 86. minutě skóroval devatenáctiletý debutant Souček po přistrčení od Libora Kozáka, který o několik vteřin později hlavou zužitkoval centr Michala Trávníka a uzavřel skóre.

Letenští už během přípravy porazili slovinskou Goricu 3:1, na úvod sparťané doma rozstříleli Táborsko 5:0.

Sparta Praha - SV Horn 4:0 (2:0)

Branky: 26. Karabec, 39. Havelka, 86. Souček, 87. Kozák.
Sestava Sparty: Holec - Vitík, Plechatý, Krajinský - Fortelný, Havelka, Souček, Trávník, Polidar (10. Šilhart) - Karabec, Kozák. Trenér: Kotal.

Sparťan Filip Havelka oslavuje svou trefu v přípravném utkání proti Hornu

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

7

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905