Přípravy na ligu ONLINE: Sparta kývla Hradci, mladíkovi přeje návrat

Autor: iSport.cz
41
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?

Už tento víkend to znovu vypukne, po zimní pauze se probere k životu FORTUNA:LIGA. Jak se chystá na jarní část sezony všech šestnáct účastníků nejvyšší soutěže? Sledujte ONLINE i s postřehy redaktorů deníku Sport na iSport.cz.

ONLINE PŘENOS - Přípravy na ligové jaro
Všechny dny
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě Česká účast
1. FC Slovácko 1. FC Slovácko AC Sparta Praha AC Sparta Praha Baník Ostrava Baník Ostrava Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905 České Budějovice České Budějovice FC Zlín FC Zlín FK Jablonec FK Jablonec FK Pardubice FK Pardubice FK Teplice FK Teplice Hradec Králové Hradec Králové Mladá Boleslav Mladá Boleslav Sigma Olomouc Sigma Olomouc SK Slavia Praha SK Slavia Praha Slovan Liberec Slovan Liberec Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Obnovit
Zprávy ze dne 27. 1. 2023
15:32
27. 1. 2023
FK Teplice

Fotbalisty Teplic den před začátkem jarní části posílil srbský obránce Nemanja Mičevič. Stoper s jedním reprezentačním startem na sever Čech zamířil z argentinského klubu Talleres de Córdoba. „Skláři“ o tom informovali na svých webových stránkách. Mičevič v Srbsku hrál za tým Mladost Lučani, v 85 ligových zápasech vstřelil čtyři góly. Za Teplice může poprvé nastoupit už v sobotním utkání na hřišti Bohemians 1905 v den svých 24. narozenin.

Zprávy ze dne 20. 1. 2023
16:54
20. 1. 2023
FK Teplice

Teplice v přípravném duelu podlehly Rapidu Vídeň 1:3, o jedinou trefu se postaral Abdallah Gning.

Zprávy ze dne 17. 1. 2023
19:16
17. 1. 2023
FC Zlín

Za Zlín poprvé naskočil útočník Libor Kozák. „Docela mám naběháno. Přes svátky jsem nelenil. Ale nebyl jsem delší dobu v kolektivním tréninku, takže nějaký deficit tam asi je," řekl po prohře 1:2 se Sandhausenem. Rozhovor čtěte ZDE.

Libor Kozák s míčem během zápasu proti Sandhausenu
16:12
17. 1. 2023
FC Zlín

Zlín má za sebou druhé utkání v rámci Tipsport Malta Cupu, po remíze s Trnavou 1:1  prohrál s německým Sandhausenem a zahraje si o třetí místo. Trenér Pavel Vrba má v moravském celku zatím bilanci 0 výher, 2 remízy a 1 prohru.

Trinity Zlín - Sandhausen 1:2 (1:2)
Branky:
17. Simerský - 40. Calhanoglu z pen., 45.+1 Bachmann z pen.
Základní sestava: Dostál - Cedidla, Simerský, Kolář, Fillo - Dramé, Hlinka, Didiba, Čanturišvili - Balaj, Kozák. Trenér: Vrba.

Trenér Pavel Vrba během zápasu proti Sandhausenu
Zprávy ze dne 16. 1. 2023
15:06
16. 1. 2023
FK Teplice

Teplice zdolaly v přípravném zápase v Turecku ázerbájdžánskou Gabalu 2:1. Dvakrát se gólově prosadil Abdallah Gning. Hradec Králové v klidu porazil Kisvardu z Maďarska 3:0 po brankách Matěje Koubka, Filipa Novotného a Jakuba Kučery.

Zprávy ze dne 15. 1. 2023
14:49
15. 1. 2023
FC Zlín

Trenér Pavel Vrba ve Zlíně vyhlíží další posílení kádru. Už v pátek „Ševci“ oznámili příchod útočníků Libora Kozáka a Filipa Balaje, zkušený kouč ještě po očku sleduje hráčský pohyb ve Spartě, kterou v minulé sezoně vedl. „Když slyším, kdo by mohl odejít, tak je to věc dalšího jednání. Pokud by byl k mání třeba Michal Sáček, určitě bychom o tom uvažovali,“ jmenoval mezi novináři na soustředění na Maltě záložníka, který se nevešel do kádru pro kemp Pražanů ve Španělsku.

Michal Sáček v souboji při zápase s Wolfsbergerem
Zprávy ze dne 13. 1. 2023
15:59
13. 1. 2023
FK Teplice

Prohru v rámci soustředění v Turecku zapsali fotbalisté Teplic, kteří v utkání hraném na 2x60 minut nestačili na maďarský Kecskemét 2:3.

FK Teplice - Kecskemét TE (Maď.) 2:3 (1:2)
Branky: 55. Hušek, 97. Žák - 20. Horváth, 32. Tóth, 84. Katona.

Sestava Teplic:

I. poločas: Mucha - Knapík, Hušek, Vondrášek - Radosta, Jukl, Trubač, Urbanec - Sy - Vachoušek, Gning.

II. poločas: Němeček - Kučera, Chaloupek, Hybš - Hyčka, Emmer (88. Procházka), Mareček, Kodad - Čičovský - Stankovski, Žák. Trenér: Jarošík.

Zprávy ze dne 12. 1. 2023
9:08
12. 1. 2023
FK Teplice

Teplice se ve čtvrtek přidávají k řadě dalších českých klubů a míří na přípravné soustředění do Turecka.

Zprávy ze dne 11. 1. 2023
18:22
11. 1. 2023
FC Zlín

Zlín remizoval na Tipsport Malta Cupu s Trnavou 1:1. Od 13. minuty prohrával poté, co se trefil brazilský bývalý záložník Baníku Dyjan Carlos de Azevedo. Předposlední tým české ligy srovnal pět minut po přestávce zásluhou tečované střely Marka Hlinky.

„Daleko lépe pro nás vyzněl druhý poločas, v němž jsme byli nebezpečnější. Ale projevil se problém, který nás provázel celý podzim, to je proměňování šancí. Špatnou efektivitou jsme se připravili o vítězství, šance na něj byly,“ uvedl Vít Vrtělka, asistent nového zlínského trenéra Pavla Vrby.

13:26
11. 1. 2023
FK Teplice

Teplice ve čtvrtek ráno vyrazí na soustředění do Turecka, v kádru kvůli zranění chybí Daniel Fila a Jan Shejbal. Ve výpravě naopak je nováček ze Slavie Babacar Sy či testovaní hráči Mario Stankovski a Lukáš Hušek.

Zprávy ze dne 9. 1. 2023
12:00
9. 1. 2023
FC Zlín

Na cestě na Maltu už je vedle Liberce i Zlín. Pavel Vrba s sebou veze následující kádr:

Zprávy ze dne 7. 1. 2023
13:23
7. 1. 2023
FC Zlín

Fotbalisté Zlína v premiéře pod novým trenérem Pavlem Vrbou remizovali s Olomoucí 2:2. Předposlední tým ligové tabulky v úvodním utkání zimní přípravy dvakrát prohrával, ale pokaždé dokázal srovnat. Dva góly Hanáků zaznamenal David Vaněček.

Trinity Zlín - Sigma Olomouc 2:2 (1:2)
Branky: 11. Simerský, 52. Didiba - 3. a 21. Vaněček.

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905