4. května 2018 • 17:55

Fanoušci mají jasno, Plzeň bude slavit. Experti jsou opatrnější

Autor:
Reklama
Autor Tomáš Hořava (vlevo) a Martin Zeman slaví vedoucí gól Plzně
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slabý sudí v Karviné. Dva prohřešky by bez videa prošly ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slabý sudí v Karviné. Dva prohřešky by bez videa prošly
Nominační video českých florbalistů: Kdo bude hrát na domácím MS 2018? Nominační video českých florbalistů: Kdo bude hrát na domácím MS 2018?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Budou fotbalisté Plzně slavit v sobotu večer v Edenu mistrovský titul. Experti čekají vyrovnanou bitvu a podobně vnímají ligový šlágr Slavie s Viktorií i fanoušci. „Podle bookies to vypadá na docela vyrovnaný souboj, s lehce větší šancí pro domácí. A sázkaři to vidí podobně, jen víc věří naopak Viktorce,“ prozrazuje před utkáním Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Karty jsou před výkopem rozdané jasně. Pokud Plzeň uhraje v hlavním městě aspoň remízu, bude se vracet domů jako mistr ligy. Podle Chance věří výhře červenobílých 26 procent sázejích, kurz však na vítězství sešívaných mírně roste – 2,31:1.

„Nejvíce se totiž sáží na remízu, tu tipuje 38 procent sázkařů. Jen o dvě procenta lidí věří ve vítězství Plzně. Častou sázkou pak je také tip na neprohru Viktorie,“ prozradila Světlíková.

Zápas se hraje v sobotu od 18:30.

Témata:  fotbal, liga, slava, Plzně
 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze