30. října 2008 • 20:20

Jarabinský v Turecku skončil

Autor:
Josef Jarabinský
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pouze osm zápasů vydržel na lavičce fotbalistů tureckého Antalyasporu český kouč Jozef Jarabinský. Pod jeho vedením získal tým pouze dva body a v ligové tabulce mu patří předposlední místo.Místo Jarabinského povede mužstvo bývalý turecký reprezentant Mehmet Özdilek, který podle tamních médií podepsal smlouvu na tři roky.

Čtyřiašedesátiletý český trenér se v létě vrátil do Antalyasporu po deseti letech a upsal se mu do roku 2010. S týmem však uhrál v osmi zápasech jen dvě remízy s Galatasarayem a v posledním kole s Hacettepe.

Jeho nástupce Özdilek nemá příliš trenérských zkušeností. Dvaačtyřicetiletý bývalý asistent u turecké reprezentace odehrál téměř 400 zápasů za Besiktas, s kterým získal čtyři tituly. V roce 1991 byl vyhlášen v Turecku fotbalistou roku.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze