Anderlecht má zájem o Mazucha | iSport.cz
30. prosince 2008 • 09:09

Anderlecht má zájem o Mazucha

Autor: ČTK
Ondřej Mazuch
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anderlecht Brusel má podle belgického tisku zájem o služby českého fotbalového obránce Ondřeje Mazucha. Píše o tom dnešní vydání listu La Derniere Heure.Zadák české reprezentační jednadvacítky působí v Itálii ve Fiorentině, ale zatím se mu nedaří prosadit do prvního týmu toskánského klubu. Nechal se tak už slyšet, že pokud se situace nějak zásadně nezmění, hodlá "fialky" opustit.

List při spekulacích o možném posílení vedoucího týmu belgické ligy, který letos nicméně velmi záhy vypadl ze všech evropských pohárů, napsal, že možnost přetáhnout Mazucha z Itálie je pro Anderlecht prioritou.

Pokud by se přestup nakonec podařil, Mazucha by v belgickém klubu uvítalo hned trio dalších českých hráčů. V Anderlechtu působí brankář Daniel Zítka, záložník Jan Polák a útočník Stanislav Vlček.

 
Články odjinud


Články odjinud