Slepička už má podepsáno v Záhřebu | iSport.cz
3. ledna 2009 • 13:33

Slepička už má podepsáno v Záhřebu

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový reprezentant Miroslav Slepička v sobotu definitivně přestoupil ze Sparty Praha do Dinama Záhřeb. Sedmadvacetiletý útočník podepsal v chorvatské metropoli smlouvu na dva a půl roku.ČTK o přestupu informoval sparťanský personální ředitel Jakub Otava, který Slepičku spolu s hráčským agentem Pavlem Paskou doprovázel.

O přestupu již v prosinci psal chorvatský tisk a Sparta chystaný transfer potvrdila. Dnes bylo vše uzavřeno administrativně a fotbalista se okamžitě připojil k novým spoluhráčům. Přestupovou sumu kluby neoznámily, ale odhaduje se, že se pohybuje mezi 26 až 30 miliony korun.

Fotbalista již před dvěma týdny prohlásil, že bere nové angažmá jako novou výzvu. "Ze Sparty se mi neodchází lehce. Prožil jsem zde nádherné roky, zvykl si na prostředí klubu a především na fanoušky, kterým tímto moc děkuji za podporu," uvedl útočník.

Pro dvojnásobného českého reprezentanta to bude první zahraniční zkušenost. Dosud hrál pouze v české lize: do roku 2002 za Příbram, před přestupem do Sparty v roce 2005 působil tři roky v Liberci. V nejvyšší soutěži odehrál Slepička 151 zápasů a nastřílel 31 gólů.

 
Články odjinud


Články odjinud