Svěrkošova premiéra je nejistá | iSport.cz
7. ledna 2009 • 14:20

Svěrkošova premiéra je nejistá

Autor: ČTK
Václav Svěrkoš
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Debut reprezentanta Václava Svěrkoše v dresu francouzského Sochaux dále ohrožují zdravotní problémy. Pětadvacetiletý útočník zatím nevyléčil problémy s meniskem, které si přivodil minulý týden při tréninku na umělé trávě.Bývalý ostravský kanonýr o uplynulém víkendu zmeškal utkání národního poháru proti Rennes a v neděli by měl mít už v ligovém souboji proti St. Etienne další pokus. Bolesti v koleně však dosud úplně neodezněly.

"Doktoři sice nezjistili nic vážnějšího a dovolili mi trénovat, ale po zátěži to pořád cítím. Stoprocentní to není. Tím pádem ještě ani nevím, jestli budu nachystaný na zápas," uvedl pro ČTK Svěrkoš.

Nejlepší střelec minulého ročníku české ligy do Sochaux přišel v zimním přestupním termínu z Baníku za přibližně dva miliony eur, aby předposlednímu týmu soutěže pomohl k záchraně. Právě nadcházející utkání se St. Etienne je pro klub velmi důležité, soupeř je totiž v tabulce o dvě místa výše s pětibodovým náskokem.

 
Články odjinud


Články odjinud