27. července 2009 • 17:45

Štěpánek bude po operaci půl roku mimo hru

Autor:
Reklama
Hamburský David Jarolím (v červeném) a Alexandros Tziolis z Brém v souboji o míč.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obránce Miroslav Štěpánek si během přípravy Hamburku obnovil zranění kolena a podrobil se operaci, po které si nezahraje fotbal zhruba půl roku. Německý klub, který usiluje o reprezentačního beka Davida Rozehnala z Lazia, to dnes oznámil na své internetové stránce.Devatenáctiletý hráč si poprvé poškodil zkřížený vaz na konci dubna v utkání rakouské ligy, kde hostoval v Kapfenbergu. Po sezoně se vrátil do Hamburku a chystal se na novou sezonu, když se mu zranění vrátilo.

"Rozhodli jsme se pro operaci, abych měl zase jistotu," uvedl na klubovém webu bývalý kapitán reprezentační šestnáctky, jenž se loni upsal Hamburku do roku 2011.

"Ta pauza je samozřejmě k zlosti, ale vím, že po rehabilitaci bude moje koleno zase stabilní," řekl Štěpánek, který si za první tým bundesligového klubu ještě nezahrál.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze