Příbram je blízko návratu do ligy. V dohrávce smetla Varnsdorf 5:2

0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Fotbalisté Příbrami v dohrávce 19. kola druhé ligy zvítězili ve Varnsdorfu 5:2 a opět se přiblížili návratu do nejvyšší soutěže. Na druhém místě tabulky FNL mají čtyři kola před koncem pětibodový náskok na třetí Hradec Králové.

Středočeši už v první minutě neuhlídali Dordiče, ale ještě do poločasu skóre otočili Soldát a Květ, který se trefil hezkou střelou z dálky. Domácí, kteří mají jen dvoubodový náskok na sestupové pozice, zabojovali a opět srovnali gólem Durdeviče.

Hosté ale měli bleskovou odpověď a hned po minutě si vzali vedení zpět, poté co Hlúpik připravil gól pro střídajícího Slepičku. A chvíli na to vznikl v domácím vápně závar a Fantiš definitivně rozhodl. Rozjetí Středočeši se prosadili ještě jednou po dobře zakončeném brejku Matouška.

19. kolo druhé fotbalové ligy:

Varnsdorf - Příbram 2:5 (1:2)

Branky: 1. Dordič, 61. Durdevič - 28. Soldát, 45. Květ, 62. Slepička, 65. Fantiš, 76. Matoušek. Rozhodčí: Machálek - Hock, Šimáček. ŽK: Kozma, Bílek, Kocourek, Rudnytskyy - Kodr. Diváci: 754.

Varnsdorf: Porcal - Bílek, Zieris, Kouřil, Rudnytskyy - Durdevič, Zbrožek, Kocourek, Dordič (66. Ondráček) - Kozma (58. Barac), Klobása (74. Šup). Trenér: Frťala.

Příbram: Boháč - Skácel, Kodr, Tregler, Květ - Hlúpik (79. Antwi), Kilián, Fantiš (73. Grajciar), Soldát - Matoušek, Ayong (58. Slepička). Trenér: Csaplár.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.