Plzeň mě nadchla, měl jsem i slzy dojetí, ocenil výkon mistra Jágr

Autor: zej
1
Od smutné fotky ke slovenskému snu: Česko je pragmatičtější, říká Smetana
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?

Báječný výkon plzeňských fotbalistů nadchl i hokejovou hvězdu Jaromíra Jágra, který výhru sledoval u televize. „A musím říct, že jsem hned po zápase vyskočil z gauče, tleskal jsem a měl jsem skoro i slzy dojetí,“ vykládal bezprostřední dojmy chvíli po utkání.

„Plzeň hrála fakt skvěle, moc se mi to líbilo. Konečně jsem si našel i ve fotbalové lize klub, kterému můžu fandit. Předtím to byl Slavoj Houslice,“ dodal se smíchem nejlepší český hokejista všech dob.

Podle něj hraje Viktoria podobným stylem, jakým boxoval třeba i Muhammad Ali.

„Taky soupeře nechal chvilku čuchnout. A pak je neuvěřitelně zmydlil. Plzeň mě prostě nadchla,“ dodal Jágr.

Západočeši "dali čuchnout" Kodani především v prvním poločase, kdy jim nervozita z možného postupu do Ligy mistrů svazovala nohy.

A dánský soupeř trestal: gólem Bolaňose šel do vedení 1:0. Jenže víc už Viktoriáni nepřipustili. Svým šestým zásahem v letošních předkolech vyrovnal ve druhém poločase Bakoš a v nastaveném čase zajistil Plzni výhru Ďuriš.