3. dubna 2012 • 10:27

FOTO: Zlatan na tréninku opět vtipkoval, Barcelonu podpořil Abidal

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO + FOTOGALERIE | Klid. Pohoda. Skvělá nálada. Fotbalisté AC Milán a Barcelony na včerejším tréninku nepůsobili vůbec vystresovaně. Ačkoliv je dnes večer čeká důležitý odvetný zápas o postup do semifinále Ligy mistrů, zbytečnou nervozitou si nohy nesvazovali. A neustále vtipkovali.iSport Expert | Postoupí fotbalisté AC Milán přes Barcelonu do semifinále Ligy mistrů?

Barcelonu na tréninku podpořil obránce Eric Abidal, který si se spoluhráči krátce zatrénoval a vyjádřil jim podporu do dnešního duelu s milánskými fotbalisty. Jen těžko byste na něm poznali, že před pár dny podstoupil transplantaci jater.

Po tréninku se v kabině dokonce vyfotil na mobilní telefon s Dani Alvésem, který následně fotografii odtweetoval se slovy: "Tady jsme, připraveni na zápas. Jdeme si pro postup, strach nemáme."

Zápas, který začíná ve 20:45, budeme na iSport.cz sledovat v podrobné online reportáži.

Prohlédněte si fotky z tréninku Barcelony a AC Milán:

Dobrá nálada k Barceloně patří, Lionel Messi opět patřil k největším šprýmařům na pondělním tréninku.
Dobrá nálada k Barceloně patří, Lionel Messi opět patřil k největším šprýmařům na pondělním tréninku.

VIDEO: Ibrahimovicův fantastický gól na tréninku

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze