Vzácná shoda. Experti i fanoušci Plzni před bitvou s Realem nevěří | iSport.cz
6. listopadu 2018 • 15:13

Vzácná shoda. Experti i fanoušci Plzni před bitvou s Realem nevěří

Autor: juch
Real Madrid pod Santiagem Solarim vyhrává
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle nevěstí nic dobrého. Tedy alespoň pro Viktorii Plzeň. Před utkáním Ligy mistrů proti Realu Madrid Západočechům nevěří experti ani fanoušci. Spíš to vypadá, že se tým Pavla Vrby bude muset zajímat o to, kolik gólů mu Bílý balet nasype. Jasno bude ve středu před jedenáctou večer. „Viktorii věří jen tři procenta tipérů, Real si odvetu pohlídá,“ shrnuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance, jak to vypadá před výkopem.Plzeň statečně vzdorovala Realu na jeho půdě. Jenže to Bílý balet nezářil a zaplatil za to předčasným odchodem kouč Lopetegui. A od té chvíle slavný klub nabírá dech, i když má jeho sestava k ideálu ještě hodně daleko a v Plzni se předvede řada náhradníků. I tak jsou prý karty jasně rozdané, i když se ještě nekoplo do míče.

„Na výhru Realu jde sázet v kurzu 1,25:1, Věří mu pětadevadesát procent sázkařů,“ prozradila Světlíková. Ve středu večer by to tedy měla být nejspíš jasná záležitost španělského velkoklubu. Nebo se Plzeň vzepře osudu?

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud