17. září 2008 • 20:44

Tragické úmrtí před zápasem Ligy mistrů

Autor:
Reklama
Archív
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Smutnou předehru měl dnešní duel Ligy mistrů mezi Realem Madrid a běloruským Borisovem. Jen pár hodin před začátkem utkání zemřel na infarkt sedmašedesátiletý delegát UEFA Heinz Fahnler.Bývalý rakouský rozhodčí zkolaboval při odpolední procházce kolem madridského stadionu San Bernabeu. K životu ho nepřivedla ani přivolaná záchranná služba.

Památku zesnulého funkcionáře uctili hráči a fanoušci na začátku zápasu minutou ticha, oba týmy navíc nastoupily s černými páskami na rukávech.

Fahnler, v civilu editor jednoho vídeňského deníku, byl dlouholetým rozhodčím FIFA a odřídil 45 mezistátních zápasů. V roce 1984 si zapískal i na mistrovství Evropy. Funkcionářem UEFA byl od roku 1990 a dnešní zápas měl být Fahnlerovým 188. zápasem v roli delegáta.

Témata:  sport, fotbal, Fahnler

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze