6. listopadu 2008 • 18:58

Teplice zvažují Vaščákovo hostování

Autor:
Archív
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minimálně do ledna bude mimo hru slovenský fotbalový reprezentant Blažej Vaščák. Ten v září zamířil z italského Lecce do Teplic, vzápětí se ale u něj objevily problémy s kolenem a nakonec zamířil na operační stůl.To ovšem příchod čtyřiadvacetiletého hráče notně komplikuje, protože Severočeši musejí na jeho přestup brzy využít opci.

"Stále patří Lecce, je u nás jen na hostování. My se ale musíme do zimy rozhodnout, jestli ho chceme, takže s nimi o tom budeme dál jednat," řekl dnes ČTK teplický ředitel František Hrdlička.

Vaščák se přitom na úvodních trénincích ukázal ve velmi dobrém světle a podle svědků předčil všechny ostatní teplické středopolaře.

"Jenže mu to moc dlouho nevydrželo," dodal Hrdlička.

"Chvíli s námi trénoval, pak si jel do Itálie pro věci, a když se vrátil, snad na prvním tréninku mu začalo koleno otékat. Tahali mu z něj vodu a nakonec se v Bratislavě podrobil operaci," popsal Vaščákovy peripetie teplický obchodní ředitel Petr Heidenreich.

Více se ovšem ke zdravotnímu stavu slovenského hráče nikdo na Stínadlech vyjadřovat nechtěl.

"Počkáme, až bude zdravý, do té doby nemá cenu řešit, jestli zůstane," uvedl trenér Jiří Plíšek.

Podle informací z klubu by se Vaščák mohl do přípravy zapojit nejdříve v lednu.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, gambrinus, ligaKlasická verze
Mobilní verze