V libereckém týmu se zemětřesení nekoná | iSport.cz
4. ledna 2009 • 14:15

V libereckém týmu se zemětřesení nekoná

Autor: ČTK
Domácí si po první brance oddechli
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jenom staronové tváře se objevily na startu zimní přípravy libereckých fotbalistů, jejichž tým zatím změnily jen návraty čtyř kmenových hráčů z hostování.Kouč Ladislav Škorpil v sobotu před odjezdem na kondiční soustředění do Hrabětic v Jizerských horách přivítal defenzivního univerzála Radka Hochmeistra, který se vrátil z Plzně, obránce Jiřího Lišku (Zlaté Moravce), záložníka Jakuba Dohnálka (Čáslav) a brankáře Maksimse Uvarenka (Vítkovice).

Slovan naopak opustili Vítězslav Brožík, kterého si stáhla Plzeň, aby jej vzápětí poslala na další hostování do Příbrami, a také záložník Jaroslav Dittrich. Ten zamířil zpět do Mladé Boleslavi. ČTK to řekl tiskový mluvčí klubu Lukáš Váňa.

Liberecké hráče hned na začátku přípravného období čeká tradiční kemp v nedalekých Jizerských horách, kde se budou věnovat nabírání kondice především při dlouhých túrách na běžkách. Letos Severočeši svůj hlavní stan rozbili v Hraběticích, odkud si pouze v pondělí odskočí na fyzické testy na pražskou FTVS.

V úterý dopoledne fotbalisty čeká setkání s novináři v rámci mediálního dne, hory opustí až v příští pátek. O den později je pak v Praze čeká halový turnaj Fortuna Víkend šampionů, po něm zase dva třídenní bloky na soustředění v Nymburku, které proloží utkání zimní Tipsport ligy. Od 29. ledna do 8. února budou Severočeši pobývat na Kypru, 15. února absolvují generálku na jarní ligový start proti Českým Budějovicím.

Témata:  sport, fotbal, liberec
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud