MAPA: Zimní přípravy fotbalistů | iSport.cz
5. ledna 2009 • 14:16

MAPA: Zimní přípravy fotbalistů

Autor: hst, spo
Jaromír Blažek (vlevo) a Milan Švenger na tréninku Sparty.
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prvoligové týmy se pomalu začaly připravovat na jarní část soutěže. Jako první se do zimní dřiny zakousli sparťané. Lídr tabulky Slavia zahájí přípravu o týden později.Nedílnou součástí zimní přípravy bývá herní soustředění, na které kromě Kladna vyrazí všechny celky. Nejkratší cestu za hranice před sebou mají České Budějovice, které se budou připravovat ve slovenských Piešťanech, největšími cestovateli se stanou pražská "S".

Slávistům se ve Spojených arabských emirátech zalíbilo natolik, že si svou "islámskou" misi zopakují, sparťané si ještě před laděním ve Španělsku zaletí do Hongkongu.

» Podrobná mapa soustředění všech týmů «
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud