22. července 2009 • 15:12

Slavia je připravena na vše, věří v úspěch

Autor:
Slavisté slaví branku Belaida.
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Staronová opora Stanislav Vlček povede v roli kapitána fotbalovou Slavii Praha v nové sezoně, ve které si obhájce titulu vytkl dva základní cíle. Zopakovat prvenství v domácí soutěži a postoupit do Ligy mistrů.Slávisté začnou nový ročník s výrazně obměněným kádrem. A právě ten by ji měl vynést úspěchy.

"Již naše aktivita v přestupovém období mnohé naznačovala. Chceme obhájit titul a v evropských soutěžích postoupit do Ligy mistrů," konstatoval předseda představenstva klubu Tomáš Rosen na tiskové konferenci.

"A pokud by se nám to nepovedlo, chceme dosáhnout dobrých výsledků v Evropské lize."

Nových tváří je ve slávistické kabině po letním přestupovém období dvanáct, dokonce čtrnáct fotbalistů klub opustilo.

Že se stal kapitánem mužstva třiatřicetiletý Vlček po návratu z Anderlechtu, se podle trenéra Karla Jarolíma dalo očekávat.

"Došlo k velkým změnám, ale předpokládám, že nováčci budou novým impulzem k tomu, abychom navázali na výkony z loňského roku z ligy a udělali lepší krok v evropských pohárech," řekl Jarolím.

"Ani v prvním našem pohárovém utkání nenarazíme na slabého soupeře, ale věřím, že ten úvodní dvojzápas s Tiraspolem zvládneme," dodal.

Slavia před startem sezony pracuje s několika rozpočty závislými na tom, jak se jí bude v pohárové Evropě dařit.

"Připraveni jsme na všechny možnosti. Očekáváme ale, že budeme pracovat s tím nejlepším," přál si ředitel klubu Petr Doležal.

Slavii odpadl poslední přípravný zápas na soustředění v Rakousku, takže se musela netradičně obejít bez generálky na ligu.

"Takové věci se stávají a nelze se tím zabývat. O to více jsme se zaměřili na trénink. Některé věci si již sedly, ale projeví se to až v zápasech, kdy o něco půjde," řekl slávistický kouč.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Slavia
 Klasická verze
Mobilní verze