12. kolo: Sparta zvítězila nad Bohemians Praha, Slavia podlehla Olomouci

Autor: deniksport.cz
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

SOUHRN – Tepličtí fotbalisté doma jen remizovali s Mladou Boleslaví 2:2, i přesto ale vedou Gambrinus ligu o skóre před Jabloncem, který vyhrál v Brně. Sparta v neděli na Strahově s potížemi zdolala střížkovské Bohemians. Kolo ukončil duel Slavie s Olomoucí.

Teplický Martin Klein v šanci před gólmanem Mladé Boleslavi Miroslavem Millerem.

Dosud neporažené a vedoucí Teplice před vlastním publikem dlouho prohrávaly s Mladou Boleslaví 1:2, až v 67. minutě vyrovnal Stožický na konečnou remízu 2:2. Tepličtí sice ve druhé půli na hřišti jasně dominovali, kýženou třetí branku ale ze svého tlaku nevytěžili.
- Více informací o zápase -

V Brně se potkaly dva týmy, které mají co napravovat po neúspěších v minulém kole. Podařilo se to ale jen fotbalistům hostujícího Jablonce, kteří si na sever Čech vezou výhru 1:0. Vítězný gól vstřelil mladý Vošahlík.

Fotbalisté Baníku Ostrava se vezou i nadále na vlně úspěchů a už čtyři duely nepoznali hořkost porážky. Tentokrát to na Bazalech odnesli hráči Bohemians 1905, kteří si odvážejí porážku 1:3. - Více informací o zápase -

Slovácko potvrdilo, že s Petrem Švancarou v sestavě umí vyhrávat a podruhé v řadě si připsalo tři body za výhru nad Kladnem 2:0. První gól při svém působení v moravském celku si připsal záložník Lukáš Zelenka, ten druhý přidal Abrahám. - Více informací o zápase -

Dařilo se i Liberci, který byl před víkendovými zápasy jen čtyři body nad sestupovou propastí. Doma ale zabral a poradil si s Příbramí. O výhře 1:0 rozhodla gól z konce prvního poločasu, který dal obránce Kelič. - Více informací o zápase -

České Budějovice i ve druhém utkání pod novým koučem Jaroslavem Šilhavým získaly bod a na výhru čekají již deset zápasů. Po remíze na Spartě uhráli nerozhodný výsledek i v domácím duelu s Plzní, v němž diváci čekali na gól marně. Mnohem blíž k výhře byli Západočeši, které vychytal brankář Kučera. Oba týmy se rozešly smírně už pošesté za sebou. - Více informací o zápase -

Sparťanští fotbalisté zůstávají neporaženi, na hřišti Bohemians Praha vyhráli 3:2. K první letošní prohře ale měli hodně blízko, ještě patnáct minut před koncem prohrávali. - Více informací o zápase -

3:1 (2:0)
Branky: 15. Lukeš, 33. Strnad, 62. Lička - 53. Škoda.

(1:2)
Branky: 21. vlastní Miller, 67. Stožický - 19. Sylvestre, 23. Chramosta.
- Teplický Mareš se po vyloučení schoval -

neděle 25. 10.

České Budějovice – Viktoria Plzeň 0:0
- více informací, online přenos »
- Benát bude chybět Budějovicím pár měsíců -

Bohemians Praha – Sparta Praha 2:3 (2:1)
Branky: 12. Ibe, 40. Dobeš - 32. Zeman, 75. Vacek, 86. Kušnír.

- Brutální zákrok Vacka odrovnal Belaně -

pondělí 26. 10.

Slavia Praha – Sigma Olomouc 1:2
- více informací -

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.