6. dubna 2012 • 11:01

Liberec hlásí: Na Spartu je vyprodáno! Poprvé v historii...

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lístky došly! Bylo přesně 15.45, když se včera v Liberci změnila historie. Právě se prodala za asistence Jana Nezmara či Thea Gebre Selassieho poslední vstupenka na sobotní ligový šlágr mezi prvním Slovanem a druhou Spartou. Natěšení fandové stadion U Nisy s kapacitou 9900 míst ještě nikdy do poslední sedačky nezaplnili!„Pro všechny to bude velký zážitek. Čeká nás výborná atmosféra, kterou Liberec ještě nezažil, a myslím, že na ni bude dlouho vzpomínat,“ liboval si záložník Lukáš Vácha.

Se svými parťáky včera na fotbalovou bitvu v obchodním domě v centru města fanoušky osobně zval. Zájemcům rozdával autogramy téměř kompletní ligový tým.

„Lidé tipovali výsledky a ptali se nás, jak to vidíme. A jaký byl nejvyšší tip? Výhra 3:0. Stejným rozdílem jsme vyhráli i na Spartě, takže chtěli, abychom to zopakovali,“ usmíval se Vácha.

Nepříjemný incident po konci utkání
Nepříjemný incident po konci utkání

Kdo na zápas jara lístek nevlastní, má ještě šanci. „Přesně hodinu před výkopem rezervační systém uvolní nevyzvednuté objednané vstupenky, které ještě půjdou do prodeje. Může to být několik desítek vstupenek. Aktuálně však máme vyprodáno,“ pověděl tiskový mluvčí Liberce Lukáš Váňa. Plný stadion Slovan neměl například ani v jedné ze dvou mistrovských sezon...

Fotbalová horečka pod Ještědem graduje na maximum. „Je teď kolem nás opravdu blázinec. Někteří na to asi zvyklí nejsou, ale máme i spoustu kluků, kteří to už zažili. Když jdeme po městě, každý nám přeje štěstí, lidé nás povzbuzují. Možná i kvůli tomu, že vypadli hokejisté, zájem se nyní soustředí hlavně na fotbal,“ uzavřel gólman Severočechů David Bičík.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze