21. července 2012 • 18:53

Povedená generálka. Slavia zakončila přípravu remízou s Parmou

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Fotbalisté pražské Slavie na závěr herního soustředění remizovali v generálce před startem nové prvoligové sezony s italskou Parmou 3:3. Červenobílí v zápase dvakrát vedli, osmý celek uplynulého ročníku Serie A zachránil remízu až čtvrt hodiny před koncem. Nerozhodně 3:3 hráli slávisté také v loňské generálce s Laziem Řím.

Pražané hráli s favoritem vyrovnanou partii a po čtrnácti minutách se dostali do vedení, když Koreš zužitkoval na zadní tyči Škodovo přiťuknutí.

Ve 26. minutě ale srovnal jednonásobný italský reprezentant Amauri a chvíli po příchodu z kabin otočil výsledek Galloppa, další hráč, který má na kontě start za národní tým.

Slávisté ale po hodině hry rychle získali zpět vedení. Po přihrávce letní posily ze Sparty Juhara přesně k tyči zamířil Kisel a v 63. minutě se trefil střídající Vošahlík.

Svěřencům bývalého kouče italské reprezentace Roberta Donadoniho zachránil aspoň remízu po přesné hlavičce Lucarelli.

Slavia vstoupí do ligové sezony příští pondělí dohrávkou proti nováčkovi Jihlavě.

Fotbalisté Slavie nastupují do přípravného utkání s italskou Parmou

Fanoušci Slavie se fotí s kapitánem Karolem Kiselem

AC Parma - Slavia Praha 3:3 (1:1)

Branky: 26. Amauri, 49. Galloppa, 75. Lucarelli - 14. Koreš, 61. Kisel, 63. Vošahlík. Sestava Slavie: Čontofalský - Nitrianský, Latka (46. Dostál), Hubáček, Čonka - Petrák (83. Milutinovič) - Koreš (67. Vlček), Jarolím (59. Zmrhal), Kisel (67. Hurka), Juhar (76. Tusjak) - Škoda (59. Vošahlík). Trenér: Rada.

Martin Juhar utíká obráncům v přípravném zápase Slavie s Parmou

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.