28. července 2012 • 13:06

Žádný odklad, Baník Ostrava přivítá pražskou Slavii na Bazalech!

Autor:
Reklama
Baník odehraje ligový zápas se Slavií na Bazelech
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani odklad, ani jiný stadion. Utkání 2. kola Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava se odehraje na Bazalech. A to v řádném termínu, tedy v sobotu 4. srpna.Vedení Baníku původně počítalo s tím, že kvůli rekonstrukci trávníku na Bazalech svěřenci trenéra Látala odehrají první domácí zápas na Městském stadionu ve Vítkovicích.

Škrt přes rozpočet však klubu udělal začátek přestavby vítkovického stadionu. Bagry před čtrnácti dny strhly betonové ochozy, hlediště má nedostatečnou kapacitu a nesplňuje parametry projektu Stadiony 2012.

V úvahu sice přicházelo odložení zápasu, ale na něm se kluby nedohodly. Duel se tak nakonec odehraje v řádném termínu.

„Bylo to jediné možné východisko z nastalé situace,“ prohlásil předseda představenstva Petr Šafarčík pro webové stránky ostravského klubu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze