Experti i fanoušci českému týmu v Anglii vůbec nevěří | iSport.cz
22. března 2019 • 14:25

Experti i fanoušci českému týmu v Anglii vůbec nevěří

Autor: nne
Čeští fotbalisté si ve čtvrtek zatrénovali ve Wembley, kde v pátek vyzvou domácí Anglii
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle nevěstí nic dobrého. Před bitvou v Anglii, kterou česká fotbalová reprezentace vstoupí do kvalifikace o EURO 2020, nevěří týmu Jaroslava Šilhavého nejen experti, ale dokonce tipéři. Tomu, že by Češi na slavném stadionu Wembley neprohráli, věřila jen dvě procenta sázejících. „Naši bookmakeři nejsou takoví pesimisté, ale fanoušci mají jasno. Anglie vyhraje,“ míní před pátečním utkáním Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Před zápasem je podle expertů jasným favoritem Anglie. Na její vítězství lze sázet v kurzu 1,28:1 a na tiket si jedničku dává neuvěřitelných 98 procent tipérů. Remízu nabízenou v kurzu 5,57:1 vidí reálně jedno procento sázkařů a stejný počet nadšenců věří ve výhru českého týmu 12,5:1.

Fanoušci jsou také přesvědčení o tom, že v utkání bude k vidění hodně gólů. „Nejsázenější tipy jsou počet branek – 2 a více. Nebo dokonce 3 a více,“ prozrazuje Světlíková.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud