EURO 2020 | FOTO: Nejen česká zelená. Švýcaři s růžovou i další nové dresy | iSport.cz
13. listopadu 2019 • 04:30

FOTO: Nejen česká zelená. Švýcaři s růžovou i další nové dresy

Autor: apr
TOP VIDEA
iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi? iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi?
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová reprezentace v pondělí představila novou venkovní sadu dresů. Té dominuje nezvykle zelená barva, která má symbolizovat svobodu. Nebyl to ale jen český národní tým, kdo odhalil své nové odění. Dresy uveřejnily také reprezentace Itálie, Německa, Španělska, Belgie, Ruska či Švýcarska. To má na jubilejní venkovní sadě motiv alpských velehor, částečně vyvedených i v netradiční růžové barvě. Podívejte se v přiložené GALERII, v čem budou hvězdy národních výběrů bojovat na travnatých kolbištích.Česká fotbalová reprezentace představila novou venkovní sadu dresů. Dominuje jí zelená barva
Česká fotbalová reprezentace představila novou venkovní sadu dresů. Dominuje jí zelená barva

 

EURO 2020 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Los EURO 2020 Kompletní program Postup na EURO: Česko - Kosovo 2:1 Kvalifikace EURO 2020 Stadiony a města Oficiální míč Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale bude v roce 2020 ve znamení dvanáctek. Proběhne od 12. června do 12. července ve 12 zemích a 12 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí.

FORTUNA:LIGA 2019/2020 Liga mistrů 2019/2020 Slavia v Lize mistrů

Skupina A
Články odjinud


Články odjinud