EURO 2020 | SÁZKAŘSKÉ TIPY: Češi duel s Kosovem zvládnou. Nabízí se i další zápasy a vysoké kurzy | iSport.cz
14. listopadu 2019 • 09:48

SÁZKAŘSKÉ TIPY: Češi duel s Kosovem zvládnou. Nabízí se i další zápasy a vysoké kurzy

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi? iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi?
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

O postupu už může být rozhodnuto. Čeští reprezentanti bojují o vysněný postup na EURO 2020 a mají dobře našlápnuto. Pokud dnes doma porazí Kosovo, mají vyhráno. Zápas o jistotu začíná ve 20:45 a Kosovo se musí obejít bez střelce Vedata Muriqiho. Jak utkání dopadne? Podívejte se na nový díl Sázkařských tipů s Janem Podroužkem a Martinem Vaitem na iSport TV!SÁZKAŘSKÉ TIPY: Češi duel s Kosovem zvládnou. Nabízí se i další zápasy a vysoké kurzy

 

EURO 2020 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Los EURO 2020 Kompletní program Postup na EURO: Česko - Kosovo 2:1 Kvalifikace EURO 2020 Stadiony a města Oficiální míč Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale bude v roce 2020 ve znamení dvanáctek. Proběhne od 12. června do 12. července ve 12 zemích a 12 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí.

FORTUNA:LIGA 2019/2020 Liga mistrů 2019/2020 Slavia v Lize mistrů

Skupina A
Články odjinud


Články odjinud