5. září 2016 • 10:35

Do Škrtela se pustili za nefér šlápnutí. Ostudný večer, píší v Anglii

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak takhle ne. Obránce a kapitán Slovenska Martin Škrtel nepotvrdil v kvalifikačním zápase proti Anglii (0:1) roli lídra. Právě naopak. Svůj tým nesmyslně oslabil už v 57. minutě, kdy dostal druhou žlutou kartu za nefér zákrok na Harryho Kanea. Do Škrtela se za to v Anglii pořádně obuli.Lze to pochopit jen těžko. Martin Škrtel se zachoval v utkání s Anglií za stavu 0:0 nesmyslně. Se žlutou kartou na kontě si neodpustil šlápnutí na ležícího útočníka Harryho Kanea a po zásluze šel ze hřiště. Měl ještě kliku, že nedostal rovnou červenou.

„Byl vyloučen naprosto po právu. Úmyslně na Kanea šlápl. Tohle měla být přímo červená karta a trest na tři zápasy,“ komentoval Škrtelův úlet bývalý profesionální rozhodčí Graham Poll. „Byl to Škrtelův ostudný večer,“ dodal.

VIDEO | Škrtel šlápl na Harryho Kanea

U Škrtela navíc nejde v poslední době o výjimečný jev. Už na EURO byl přehnaně agresivní a hrál hodně na hraně, spíše za ní. Tehdy ještě potrestán nebyl, tentokrát už mu ale zákeřný zákrok neprošel.

„Ukazuje se, že Jürgen Klopp udělal dobře, když ho už nechtěl v Liverpoolu. Škrtel byl vždy hodně agresivní, ale tentokrát to přehnal,“ napsal pro změnu britský deník The Mirror.

Nejvíce naštvaní ale nakonec museli být Škrtelovi spoluhráči. Zkušený stoper svýj tým hloupě oslabil a Slováci nakonec v samém závěru s Anglií padli. V dalším utkání kvalifikace na půdě Slovinska se navíc budou muset obejít bez svého kapitána.

Kapitán Slovenska Martin Škrtel šlápl na útočníka Anglie Harryho Kanea a dostal červenou kartu
Kapitán Slovenska Martin Škrtel šlápl na útočníka Anglie Harryho Kanea a dostal červenou kartu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze