6. října 2016 • 16:35

Gebre o hvězdách Němců: Neuer je přehnaně sebevědomý, Müller mě štve

Autor: ,
 • Německo, další soupeř Čechů v kvalifikaci o MS, disponuje v sestavě řadou hráčů světové extratřídy. Německo, další soupeř Čechů v kvalifikaci o MS, disponuje v sestavě řadou hráčů světové extratřídy.FOTO:

  Tahle země mistrů světa není pro padavky. Její nejvyšší soutěž v minulé sezoně vyřadila třeba hrdý Stuttgart, namále tu mají další velké kluby jako HSV Hamburk, trápí se Schalke, Wolfsburg i Werder Brémy. Přesto Theodor Gebre Selassie v přístavním městě začal už pátou sezonu a dokonale s bundesligou splynul. Podívejte se, jak 29letý obránce Werderu komentuje největší hvězdy německého týmu, se kterým se Češi v sobotu utkají v rámci kvalifikace o MS 2018.

 • Manuel Neuer, Bayern Mnichov

  "Je to v mých očích nejlepší brankář na světě, k tomu titulu mu dopomáhá i jeho vynikající schopnost hrát nohama. Někdy mi ale přijde až přehnaně sebevědomý."

  Manuel NeuerManuel Neuer

 • Joshua Kimmich, Bayern Mnichov

  "Pořád velmi mladý hráč, 21 let, který se už teď výrazně prosazuje v tak velkém klubu, jako je Bayern. Věřím, že má před sebou velkou fotbalovou budoucnost."

  Joshua KimmichJoshua Kimmich

 • Benedik Höwedes, Schalke 04

  "Kapitán Schalke 04, jeho velká osobnost. Z toho vychází už jeho vůdčí schopnosti na hřišti. Vedle toho je obrovský bojovník, takový, které týmy ve svých kádrech potřebují."

  Benedik HöwedesBenedik Höwedes

 • Mats Hummels, Bayern Mnichov

  "Je to jeden z těch konstruktivních stoperů, výborná rozehrávka, i tah dopředu. Ale platí u něj to, co u Neuera, taky má někdy až přehnané sebevědomí a jeho tým na to může doplatit."

  Mats HummelsMats Hummels

 • Jonas Hector, 1. FC Köln

  "V Kölnu hraje levého obránce, prosadil se z něj do kádru a základní sestavy Němců na EURO 2016. Výhodu má především v tom, že je velmi klidný na balonu a silný v kombinaci. Toni Kroos Jeho zdobí především skvělá kopací technika, do toho spadá vynikající střela ze střední i delší vzdálenosti, centry. Kromě toho má velmi dobrý přehled ve hře, dobře ji čte."

  Jonas HectorJonas Hector

 • Toni Kroos, Real Madrid

  "Jeho zdobí především skvělá kopací technika, do toho spadá vynikající střela ze střední i střední vzdálenosti, centry. Kromě toho má velmi dobrý přehled ve hře, dobře ji čte.

  Toni KroosToni Kroos

 • Sami Khedira, Juventus Turín

  "Vidím ho jako takového poctivého hráče, důležitého středního záložníka v každém klubu, v jakém hrál. A jeho poslední dvě angažmá mluví za vše. Real Madrid, teď Juventus."

  Sami KhediraSami Khedira

 • Thomas Müller, Bayern Mnichov

  "Někdy mě vážně rozčiluje. (smích) Občas vypadá nefotbalově, má nevysvětlitelné pohyby, sem tam dá gól stehnem. Ale to nejsou náhody, je to jeho kvalita, jak efektivně řešit věci, dar."

  Thomas MüllerThomas Müller

 • Mesut Özil, Arsenal

  "Kombinačně velmi silný hráč, proto hraje v Arsenalu, který na takových fotbalistech staví. Disponuje hlavně fantastickou levou nohou. V ní je výborná střela a ještě lepší přihrávka."

  Mesut ÖzilMesut Özil

 • Julian Draxler, Wolfsburg

  "Individuálně je to velice kvalitní hráč, rád chodí jeden na jednoho i do přesily, je to v tom silný a využívá toho, tím hodně pomáhá týmu v ofenzivě. Má myšlenku, cit pro kombinaci, a dobrou střelu."

  Julian DraxlerJulian Draxler

 • Mario Götze, Borussia Dortmund

  "Každý vidí, co mu sedí, má nízko těžiště, výborný pohyb po hřišti, obratnost, výbušnost, je velmi silný v kombinaci a umí taky skvěle zakončit. Proto ho trenéři občas vystrčí jako falešný hrot."

  Mario GötzeMario Götze

 Klasická verze
Mobilní verze