9. října 2016 • 17:05

Češi už se připravují na Ázerbájdžán. Připojí se Škoda, problémy má Skalák

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbalisté už se v Ostravě připravují na úterní kvalifikační zápas s Ázerbájdžánem. K týmu se dnes připojí také uzdravený útočník Milan Škoda, který neodcestoval do Německa, aby doléčil zranění.Otevřeného tréninku na vítkovickém stadionu se naopak zřejmě nezúčastní Jiří Skalák. Křídelní hráč Brightonu má ze sobotního duelu s Německem bolestivě naražené koleno a zatím není jisté, zda bude na Ázerbájdžán připraven.Kdyby chyběl, musela by být nominace ještě doplněna. I kvůli karetnímu trestu Davida Pavelky má trenér Karel Jarolím k dispozici i se Skalákem jen 15 hráčů do pole.

Češi v sobotu prohráli v Hamburku jasně 0:3. Dnes se letecky přesunuli do Ostravy a odpoledne se ubytovali v hotelu hned naproti vítkovickému stadionu. Od 18:00 je čeká otevřený trénink.

"Pár otevřených tréninků si pamatuji a je to příjemné. Hráče to i nahecuje. Přijde se na nás podívat hodně dětí, pro které je to skvělé. Já mám také malého kluka a ten je z takových akcí vždy nadšený," řekl nejzkušenější hráč současného výběru Tomáš Sivok.

Proti Ázerbájdžánu, který má po dvou odehraných zápasech kvalifikace na kontě šest bodů, nastoupí v úterý od 20:45.

"Naposledy jsme tu v Ostravě dali čtyři góly Srbsku. Utkání se nám povedlo a byl bych rád, kdyby se nám to takhle povedlo i v úterý. Věřím, že utkání chytneme hned od začátku a že nám fanoušci pomohou, protože jsou ohromně důležití. Když nám fandí, tak je to pro nás lehčí," prohlásil Sivok.

480p 360p 240p
Suchý: Z našeho pohledu to vypadalo líp než na EURO se Španělskem

480p 360p 240p
Vaclík: Byla to čistá dominance Němců. Vědí o sobě

480p 360p 240p
Droppa: Čekal jsem, kdy přijde nervozita, ale nepřišla

Obránce Marek Suchý s kapitánskou páskou po utkání v Německu. Češi byli porážce 0:3 v Německu zklamaní.
Obránce Marek Suchý s kapitánskou páskou po utkání v Německu. Češi byli porážce 0:3 v Německu zklamaní.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze