11. října 2016 • 20:51

Suárez narazil! Hvězda si hrála na brankáře a skončila v bolestech

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle bolelo. Kanonýr Barcelony, ale také známý potížista Luis Suárez, se na reprezentačním srazu Uruguaye málem nesmyslně zranil. Obléknul rukavice a šel si zahrát na brankáře. A když šel bez zábran do souboje s obráncem Diegem Godínem, dostal pěkně naloženo. Z ošklivě vypadajícího souboje však vyvázl Suárez bez újmy.Fotbalová Uruguaye se momentálně baví. Aby ne, vedou kvalifikační skupinu Jižní Ameriky v boji o MS 2018 v Rusku. A tak před zápasem s Kolumbií na tréninku panovala velmi dobrá nálada. Hvězdný útočník Luis Suárez neváhal a při hře na dvě chtěl ukázat své brankářské kvality.

To se střelci ve skvělé formě ale málem stalo osudným. Bez zábran se totiž vrhnul do souboje s tvrďákem Godínem, což nebyla dobrá volba. Stoper Atlétika, které ve španělské La Lize svádí neúprosné souboje právě se Suárezovou Barcelonou, je totiž vyhlášeným tvrďákem.

Po tvrdém souboji se tak „brankář“ Suárez ocitl na zemi v bolestech. Naštěstí pro něj se nestalo nic vážného a kanonýr mohl po chvilce pokračovat. Godín se s úsměvem omluvil a Suárez nakonec trénink dochytal. Žádná další srážka už nepřišla.

Kromě nepříjemného incidentu naopak předvedl Suárez několik dobrých zákroků a nechal vzpomenout na svůj neslavnější "brankářský" okamžik. Už to bude 6 let, co jako hráč zachránil Uruguay skvělým reflexem ve čtvrtfinále MS v JAR proti Ghaně a obětoval se pro postup do semifinále. Soupeř totiž v nastvení prodloužení neproměnil nařízený pokutový kop a Uruguay vyhrála na penalty.

VIDEO: Památný Suárezův zákrok proti Ghaně 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze