16. listopadu 2016 • 12:43

Messi a spol. vyhlásili bojkot! Naštvalo je obvinění, hvězda chce soud

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdy Argentiny řekly dost. Po výhře v kvalifikaci o MS 2018 nad Kolumbií (3:0) se všichni fotbalisté shromáždili před novináři a kapitán Lionel Messi spustil. Ve svém krátkém projevu mimo jiné řekl, že dnes nebude nikdo z hráčů odpovídat na otázky. Důvod? Argentince naštvalo, že novináři obvinili Ezequiela Lavezziho z toho, že kouřil během reprezentačního srazu marihuanu.Celou kauzu rozpoutal novinář argentinské rozhlasové stanice Gabriel Anello. „Lavezzi je jen na lavičce, protože včera kouřil trávu? Jen se ptám,“ napsal. Jenže to hráče národního týmu, kteří jsou v kvalifikaci pod velkým tlakem, dopálilo.

Po zápase, ve kterém hlavně díky Messimu smázli Kolumbii 3:0 a připsali si klíčovou výhru, se tak rozhodli přijít před novináře a vše jim vysvětlit. Slovo si vzal právě hvězdný Messi.

„Rozhodli jsme se dnes neodpovídat na žádné otázky, počítám, že víte proč,“ začal fotbalista Barcelony. „Padlo tady hodně obvinění a neúcty, ale to proti Lavezzimu je velmi vážné,“ pokračoval.

Fotbalisté Argentiny odmítli po výhře nad Kolumbií mluvit s novináři kvůli obvinění Ezequiela Lavezzi
Fotbalisté Argentiny odmítli po výhře nad Kolumbií mluvit s novináři kvůli obvinění Ezequiela Lavezzi

„Víme, že většina z vás nejedná bez respektu. Můžeme být kritizováni, pokud prohrajeme či vyhrajeme, když hrajeme dobře, nebo špatně. Ale tohle zasahuje do osobního života. Pokud bychom to nezastavili teď, nezastavíme to nikdy,“ zakončil Messi.

Sám Lavezzi hodlá zajít ještě dál a na novináře Anella nejspíš podá trestní oznámení. „Jsou to falešná obvinění, která mají velký vliv na mou rodinu i práci,“ vysvětlil svůj krok fotbalista čínského Hebei China Fortune.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze