7. června 2017 • 17:37

Schick o tlaku v reprezentaci: Nejsem ještě hráč, který by tým táhl

Autor:
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší střelec Sampdorie Janov v Serii A. Nejspíš posila Juventusu. Kometa, supertalent. O českém útočníkovi Patriku Schickovi se toho za posledních několik měsíců napsalo skutečně hodně. Většinou v superlativech. V mladém věku totiž překvapuje sebevědomými výkony a hlavně střílí góly. Český reprezentant ale před zápasem v Norsku přiznal, že to není vždy jednoduché.V přípravném zápase Česka se silnou Belgií nebyl až dva momenty příliš vidět. Natěšení fanoušci čekali od českého talentu, který ozářil italskou ligu, víc. „Já už si ten zápas moc nepamatuji. Vím akorát, že jsem tam měl jednu příležitost,“ hodil to za hlavu Schick.

Právě vyrovnat se se zvýšenou pozorností a tlakem je pro něj nyní zásadní. Za pouhý rok se totiž strašně posunul. Až tak, že by nyní měl posílit slavný Juventus. „Očekávání jsou teď samozřejmě větší a ten tlak není úplně snadný,“ připustil český útočník.

„Nemyslím si, že jsem už takový hráč, abych tým nějakým způsobem táhl a byl rozhodující,“ pokračoval skromně Schick.

„Nejvíce by mi pomohl gól. Ale nejdůležitější je, abychom vyhráli v Norsku. Není rozhodující, kdo dá góly,“ dodal před důležitou bitvou národního týmu.

720p 360p
Darida před Norskem: Všichni jsme natěšení. Musíme se jim vyrovnat v důrazu

Belgický forvard Romelu Lukaku v souboji s českým obráncem Theodorem Gebre Selassiem
Belgický forvard Romelu Lukaku v souboji s českým obráncem Theodorem Gebre Selassiem

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze