TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z OSLA | Žádné strnulé tváře, spíš úsměvy a vtípky. Česká reprezentace je minimálně naoko před zítřejším střetem v Oslu proti Norsku v klidu. Důkaz o tom podala i podvečerní tisková konference. Když kouč národního týmu Karel Jarolím dostal otázku, zda má čtyřiadvacet hodin před zápasem jasno o sestavě, rozesmál se a českému novináři familiérně odvětil. „Honzíku, vy mě dáváte.“ Pak připustil, že přece jen „jeden malý otazníček“ v sestavě má.Když po sedmnácté hodině přijel autobus s českou výpravou ke stadionu Ullevaal, národní norské fotbalové aréně, žádné pozdvižení se nekonalo, okolo postávalo jen pár českých fanoušků, kteří přijeli autobusem na utkání den před zápasem. Aby si žádal o podpis nějaký Nor? Ani náhodou. V zemi „vikingů“ není fotbal momentálně příliš v kurzu. Výsledky reprezentace jsou mizerné, v kvalifikační skupině C sesbírala dosud jen tři body.

Tomu odpovídalo i dění na tiskové konferenci. Tiskový mluvčí českého týmu Pavel Pillár ji uvedl v angličtině, jenže v tiskovém středisku neseděl ani jeden norský novinář… „Doufám, že by se o nás mohli zajímat po zápase,“ usmál se Karel Jarolím.

720p 360p
Jarolím: Víme, že tři body s Nory potřebujeme jako sůl

Krátce na to se už Češi proháněli na stadionu. V Oslu celý den pršelo, těsně před tréninkem přestalo. Možná i proto byli hráči na úvod jednotky v rozpustilém režimu. Až je musel Jarolím okřiknout. „Už se budeme soustředit,“ houkl na ně s povytaženým obočím.

Po patnácti minutách se trénink Čechů pro veřejnost uzavřel. Hráči začali myslet už jen na Norsko. Pokud v těžké řeži uspějí, možná se dočkají i norských médií.

720p 360p
Dočkal v Norsku: Vzpomněl jsem si na angažmá tady, ale nepřijel jsem vzpomínat

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze