Fantastický hod Petra Čecha | iSport.cz
12. září 2008 • 02:00

Fantastický hod Petra Čecha

Autor:
Petr Čech
TOP VIDEA
Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

INFOGRAFIKA - Popadl míč do levé ruky, napřáhl se a… Dokázal nevídanou věc. Petr Čech, český gólman, vyhodil při duelu v Severním Irsku míč nějakých patnáct metrů za polovinu.Odtud se bílozelená koule dokutálela až za brankovou čáru. Ani sprintující útočník Milan Baroš ji nedohnal. „Vítr to ovlivnil,“ řekl brankář. To je fakt – na půlku hází v pohodě.

Ale tohle byl hod jak od slavného diskaře Imricha Bugára. Míč dlouho plachtil, pak žuchl na zem a pelášil vpřed. Vedle vichřice mu pomohl i mokrý trávník. A považte, kdyby Čech namířil svou »střelu « na bránu, gól by platil.

„Protože míč byl stále ve hře,“ vysvětlil pravidlový specialista Jiří Kureš. „Proto nevadí, že brankář hrál rukou. On může.“ Nejen v tuhle chvíli však vichr motal hráčům ve středu večer hlavu.

„Nejhorší byly poryvy. Bylo to neodhanutelné,“ upozornil Čech. Špatně se hrálo oběma mužstvům. „Bylo těžké dát centr. Chvíli vypadal fantasticky a pak se zastavil,“ pronesl záložník Jan Polák.

223319

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud