7. prosince 2017 • 17:39

Belgie přišla kvůli nedostavěnému stadionu o EURO. Zahájení bude v Římě

Autor:
Reklama
Projekt belgického stadionu Eurostadium, jehož výstavba se protahuje
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah
VŠECHNA VIDEA ZDE
Brusel přišel kvůli problémům s výstavbou stadionu o právo pořádat zápasy fotbalového mistrovství Evropy v roce 2020. Čtyři duely plánované v Belgii dnes výkonný výbor UEFA přidělil Londýnu, ve Wembley se tak vedle původně chystaných semifinále a finále uskuteční i další tři zápasy základní části a jedno osmifinále.


Dějištěm zahajovacího utkání finálového turnaje Eura 2020 vybrali zástupci UEFA Řím. Šampionát, na který postoupí 24 mužstev, se bude hrát v novém formátu, zápasy bude hostit 12 zemí.

Třináctou zemí měla původně být Belgie. V Bruselu měl podle předpokladů vyrůst nový stadion s kapacitou 60.000 diváků, ale projekt s názvem Eurostadium se kvůli politickým rozepřím značně zpozdil.

UEFA dnes proto rozhodla, že Belgii ze skupiny hostitelských zemí vyřadí.
Rozdělení pořadatelských měst podle skupin
Skupina A: Řím, Baku.
Skupina B: Petrohrad, Kodaň.
Skupina C: Amsterodam, Bukurešť.
Skupina D: Londýn, Glasgow.
Skupina E: Bilbao, Dublin.
Skupina F: Mnichov, Budapešť.
Témata:  sport, fotbal, euro 2020
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze