Experti před bitvou na Slovensku českému týmu moc nevěří | iSport.cz
10. října 2018 • 09:33

Experti před bitvou na Slovensku českému týmu moc nevěří

Autor: kub
Bořek Dočkal je zpátky v   české reprezentaci
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle pro české fotbalisty nevěstí nic dobrého. I když se před zápasem na Slovensku v utkání Ligy národů předvedou pod vedením nového kouče Jaroslava Šilhavého, experti ani fanoušci českému týmu tedy zrovna nevěří. Na jejich výhru vsadilo zatím necelých deset procent lidí. „Pro sázkaře je jasným vítězem Slovensko, i když má kurz 2,17:1, prozrazuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance. Zhruba deset procent lidí si myslí, že derby nebude mít vítěze. (3,37:1)



Proč jsou Slováci pasováni do role favoritů? Může za to mizerný výkon českého týmu v posledních dvou utkáních. „Slovensku pomůžou i fanoušci, budou hnát svůj tým doma dopředu. Ani nový český trenér situaci v tuhle chvíli zachránit,“ tlumočí Světlíková názor bookmakerů, kterým se řídili při tvorbě kurzů.

Témata:  fotbal, lga národů
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud