Kamerun chtěl nahradit hráče se srdeční vadou, federace to zamítla | iSport.cz
26. června 2019 • 15:35

Kamerun chtěl nahradit hráče se srdeční vadou, federace to zamítla

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Kamerunu neuspěli na mistrovství Afriky s žádostí o možnost povolat do týmu náhradníka za útočníka Joela Tagueua, u kterého lékařské vyšetření odhalilo možné potíže se srdcem. Změnu v nominaci zamítla kontinentální federace. Obhájci titulu se ale chtějí proti verdiktu odvolat."S tím rozhodnutím nejsme spokojeni. Zkusíme to znovu, snad se jejich postoj změní," řekl trenér Clarence Seedorf. Podle jeho názoru podal tým žádost včas.

Tagueu vypadl z nominace poté, co u něho vyšetření potvrdilo život ohrožující srdeční vadu. Pětadvacetiletý fotbalista, který hraje za portugalský klub Marítimo, má anomálii na věnčité tepně a lékaři mu velkou zátěž nedoporučili.

Kamerunští fotbalisté se záložníkem Sparty Georgésem Mandjeckem a obráncem Slavie Michaelem Ngadeuem v sestavě vykročili na šampionátu za obhajobou titulu úterním vítězstvím 2:0 nad Guineou-Bissau.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud