Premier League | GRAFIKA: Van Persie s Carrickem, to byla lahůdková souhra! | iSport.cz
30. října 2012 • 16:23

GRAFIKA: Van Persie s Carrickem, to byla lahůdková souhra!

TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šlágr anglické Premier League mezi Chelsea a Manchesterem United rozhodl gól hostujícího Chicharita. Padl sice z ofsajdu, ovšem platil. Klíčovým okamžikem, samozřejmě vedle samotného zakončení, byla perfektní spolupráce záložníka Carricka s útočníkem Van Persiem, která stála na počátku akce.Fotbal na nejvyšší úrovni je neuvěřitelně rychlý, hráči jsou pohybově, technicky i takticky skvěle připravení. Ti nejlepší se i tak prosazují, neboť dokážou stoprocentně využít minimálního prostoru, který jim soupeř nabídne, miniskulinek v protivníkově obraně. Přesně to demonstrovali Carrick s Van Persiem.

Sestřih zápasu Chelsea - Manchester United 2:3

Jejich soulad byl parádní. Když Carrick na prostředku hřiště, zhruba 25 metrů od branky Chelsea, převzal míč, byl to impulz pro Van Persieho, který se odpoutal od bránícího Bertranda a sběhl si za jeho záda.

Než se k němu stihl přisunout stoper Luiz s levým obráncem Colem, přistála mu u nohy kolmice od Carricka, míč si stihl posunout na levačku i vypálit. Následně z toho vznikla situace, která vyústila k vítězné trefě Chicharita.

Klobouk dolů, jak to manchesterské duo sehrálo.

Robin van Persie se odtrhl od Bertranda a Carrick přesně věděl, kam přihrát.Robin van Persie se odtrhl od Bertranda a Carrick přesně věděl, kam přihrát.Foto Digisport

Van Persie převzal míč, obtočil se a zakončil. Petr Čech jeho ránu nadvakrát zlikvidoval.Van Persie převzal míč, obtočil se a zakončil. Petr Čech jeho ránu nadvakrát zlikvidoval.Foto Digisport

Moment střely Robina Van Persieho.Moment střely Robina Van Persieho.Foto Digisport

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud