18. února 2018 • 19:19

Tottenham klopýtl v poháru, zopakuje si duel s týmem ze třetí ligy

SESTŘIH: Třinec - Litvínov 4:2. Oceláři na domácím ledě vyhráli počtvrté v řadě SESTŘIH: Třinec - Litvínov 4:2. Oceláři na domácím ledě vyhráli počtvrté v řadě
Třinec - Litvínov: Hunkes tečoval střelu Baránka až do brány, gól potvrdilo video, 2:2 Třinec - Litvínov: Hunkes tečoval střelu Baránka až do brány, gól potvrdilo video, 2:2

Fotbalisté Tottenhamu budou muset znovu o postup do další fáze Anglického poháru bojovat s týmem z nižší soutěže v opakovaném utkání. Na hřišti třetiligového Rochdale v osmifinále jen remizovali 2:2, odvetu domácím zařídil v nastavení Steven Davies. V minulém kole Tottenham musel dvakrát hrát s Newportem ze čtvrté ligy.

Domácí šli překvapivě do vedení v závěru poločasu, když se po protiútoku prosadil Ian Henderson a dal šestý gól v této pohárové sezoně. Kromě něj se stejný počin povedl jen Willu Griggovi z Wiganu.

Po hodině hry favorit vyrovnal. První gól v dresu Tottenhamu dal z první střely na branku brazilský záložník Lucas Moura, který do Anglie přestoupil v lednu z Paris St. Germain.

Postupem času se do hry dostali tahouni Tottenhamu jako Dele Alli nebo Harry Kane. První jmenovaný zařídil v 87. minutě penaltu, kterou Kane proměnil a v posledních deseti soutěžních duelech tak zaznamenal stejný počet branek.

Ani to ale hostům k postupu nestačilo. Ve třetí minutě nastavení propadl k Daviesovi centr a třicetiletý útočník s přehledem zakončil.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)