Premier League | Newcastle ruší trénink. Nemá dost hráčů | iSport.cz
31. prosince 2008 • 17:20

Newcastle ruší trénink. Nemá dost hráčů

Autor: ČTK
Charles N'Zogbia si plácá s Davidem Rozehnalem
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kouč fotbalistů Newcastlu Joe Kinnear musel zrušit silvestrovský trénink, protože jeho tým zcela zdecimovala zranění. Podle svých slov bude mít problémy s tím, aby sestavil jedenáctku hráčů pro sobotní zápas Anglického poháru proti Hullu.Situace se stala kritickou po nedělním ligovém utkání s Liverpoolem, který uštědřil Newcastlu debakl 1:5. "Spíš než o trénink jde o to, že bychom měli hráče zabalit do bavlny. Uvidíme, jestli dokážeme postavit proti Hullu celou jedenáctku," uvedl Kinnear.

Dlouhodobě zranění jsou Habib Beye, Mark Viduka, Obafemi Martins, Claudio Cacapa a Joey Barton, otazník před sobotním duelem visí nad Josém Enriquem, Nickym Buttem a Sholou Ameobim. Proti Liverpoolu musel Kinnear nasadit několik mladíků.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud