Torres sestřelil Aston Villu v nastavení | iSport.cz
29. prosince 2009 • 22:57

Torres sestřelil Aston Villu v nastavení

Fernando Torres
Teplice - Slavia: Premiéra jako hrom. Stanciu po pěti minutách na hřišti zvyšuje na 4:1! Teplice - Slavia: Premiéra jako hrom. Stanciu po pěti minutách na hřišti zvyšuje na 4:1!
Teplice - Slavia: Hušbauerova nádhera! Krásnou ranou o břevno dostal míč do sítě, 3:0 Teplice - Slavia: Hušbauerova nádhera! Krásnou ranou o břevno dostal míč do sítě, 3:0

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli ve 20. kole anglické ligy díky trefě Fernanda Torrese v nastavení 1:0 na hřišti Aston Villy.

Domácí tým klesl po porážce kvůli horšímu skóre za Manchester City na šesté místo, na němž má před svým dnešním přemožitelem dvoubodový náskok.

Španělský kanonýr Torres rozhodl utkání v třetí dodatečné minutě, poté co se k němu do vyložené šance náhodně odrazil míč.

Pětadvacetiletý mistr Evropy tak v 72. duelu v Premier League vstřelil jubilejní 50. gól, což se mu povedlo nejrychleji ze všech hráčů v bohaté historii Liverpoolu.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:
Aston Villa - Liverpool 0:1 (90.+3 Torres), Bolton - Hull 2:2 (20. Klasnič, 61. Davies - 71. a 78. Hunt).

Témata:  sport, fotbal, anglie

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava