PSG bez Ibrahimovice? Padlo s Rennes, které hrálo v devíti!

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Paris St. Germain překvapivě podlehl na domácím hřišti Rennes 1:2, i když soupeř dohrával poslední půlhodinu v devíti hráčích.

Hosty poslal do vedení ve 13. minutě Alessandrini, za domácí odpověděl v 21. minutě Nené.

O pět minut později zastavil únik domácího Meneze brankář Costil pouze za cenu faulu a uviděl červenou kartu. I v deseti dokázali jít hráči Rennes znovu do vedení, když se v 35. minutě trefil Féret.

Deset minut po přestávce musel hřiště opustit Makoun, který po faulu inkasoval druhou žlutou kartu.

Favorizovaní hráči PSG bez distancovaného kanonýra Ibrahimovice však nabídnutou příležitost využít nedokázali. Doma prohráli podruhé v řadě a již dnes večer mohou přijít o první místo v tabulce.

Francouzská fotbalová liga - 13. kolo:

Paris St. Germain - Rennes 1:2 (21. Nené - 13. Alessandrini, 35. Féret), Ajaccio - Sochaux 0:1 (11. vlastní Bouhours), Brest - Bastia 3:0 (45. a 67. Touré, 61. Ben Basat z pen.), Evian - St. Etienne 2:2 (48. Rabiu, 80. Angoula - 9. a 28. Gradel), Troyes - Nancy 3:3 (81. a 87. z pen. Nivet, 20. N'Goyi - 32. Puygrenier, 33. Mollo, 45.+1 André Luiz), Valenciennes - Montpellier 1:1 (39. Pujol - 15. Charbonnier).

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.