7. října 2012 • 20:11

Kadlec přihrál na gól, Leverkusen tak zachránil remízu 2:2 ve Stuttgartu

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Reprezentační obránce Michal Kadlec přihrál v německé fotbalové lize na gól. Leverkusen díky tomu v 7. kole zachránil remízu 2:2 na hřišti Stuttgartu. Mistrovský Dortmund ztratil v závěru vedení v Hannoveru a remizoval 1:1.

Kadlec po hodině hry našel z trestného kopu hlavu Stefana Kiesslinga, který svým druhým gólem v zápase vyrovnal. Za Stuttgart se rovněž dvakrát trefil bosenský útočník Vedad Ibiševič.

Leverkusen v bundeslize počtvrté za sebou neprohrál a patří mu šesté místo, Stuttgart je s jedním vítězstvím patnáctý.

Dortmund podobně jako ve středečním šlágru Ligy mistrů s Manchesterem City ztratil v posledních minutách nejtěsnější vedení. V Hannoveru mu ho zajistil ve 26. minutě polský kanonýr Lewandowski. Čtyři minuty před koncem však vyrovnal střídající Senegalec Mame Biram Diouf.

Čtvrtá Borussia ztrácí na vedoucí Bayern Mnichov už devět bodů. Hannover, který doma neprohrál 22. utkání za sebou, je pátý.