Leverkusen vyřadil Brémy z poháru, Pavlenka dostal čtyři góly

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalisté Werderu Brémy prohráli na stadionu Leverkusenu 2:4 po prodloužení a semifinále Německého poháru bude bez nich. Tým s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem v základní sestavě neudržel dvoubrankové vedení a domácí celek rozhodl čtvrtfinálový zápas góly ve 111. a 118. minutě.

Brémy přitom po bleskovém úvodu vedly 2:0 už v sedmé minutě, ale pak po sólu dvou domácích hráčů na Pavlenku snížil Brandt a tentýž hráč v 55. minutě střelou zpoza vápna vyrovnal. V prodloužení pak o postupu Bayeru rozhodli střídající Bellarabi a Havertz.

Bez potíží do dubnového semifinále postoupil Bayern Mnichov, který na hřišti třetiligového Paderbornu zvítězil 6:0. Dvě branky dal Robben, obě stihl v závěrečné pětiminutovce.